Виробництво котлів в Харкові

Наша компанія реалізовує виробництво котлів Харків опалення фірми «Брік» і пропонує дані агрегати до реалізації жителям Харкова. Наші пропозиції вигідні, так як ціни ми завжди утримуємо на конкурентоспроможної позиції. Купуючи виготовлені нашими фахівцями котли українського виробництва, ви помітно збережете особисті кошти, оскільки ціни на твердопаливні ресурси різноманітні: вони залежать від виду палива і його сортів, число яких вражає широким розмаїттям. Наше виробництво котлів в Харкові засновано на застосуванні сучасного обладнання і новітніх технологій, тому опалювальні котли «Brick» відрізняються надійністю і якістю.

Котли «Brick»: види палива

Сучасний ринок, завдяки використовуваній в наш час безвідходності і раціональності виробництва, надає такі види палива (котли Брік Харків працюють з будь-якою їх формою):

 • дрова різної варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні обрізки, тріска;
 • тирса і стружка (сирі в тому числі);
 • брикети і пелети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • солома та сіно (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви поцікавитеся оглядом цін, утвореним на основі пропозицій інтернет-магазинів або регіональних ринків (свої вимоги в цьому відношенні задають і виробники котлів), то помітите, що типи паливних ресурсів за даним параметром відрізняються. Ось деякі приклади: вартість на колоті дрова (дуб, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубічний метр соснових і ялинових дров – від 1900 до 2100 гривень, паливних гранул світлих – від 2800 до 3100 грн., пелет темних – від 2600 до 2750 гривень, тирси – від 50 до 120 грн., паливної тріски – від 300 до 650 гривень (актуально на червень 2017 року).

До початку сезону опалення ціни, найчастіше, збільшуються на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких є потреба в купівлі опалювального приладу, намагаються купити котел від виробника Харків, адже відсутність посередників при продажу помітно знижує ціни на товар.

Чому ми рекомендуємо купувати котли Брік українського виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Харкові, наше підприємство не використовує в процесі їх реалізації послуги брокерів, а тому ми висуваємо кращі пропозиції щодо вартості, при цьому на оптові поставки встановлюються додаткові знижки. Крім того, ми тішимо потенційних покупців такими приємними бонусами:

 • Котли Brick показують максимум працездатності при роботі не тільки з сухими видами палива, але також з сирими (прийнятна вологість – близько 70%) його аналогами.
 • На будь-який котел наша фірма надає абсолютну гарантію.
 • Покупець отримує повноцінну і точну інформацію про кожну наявну в каталозі модифікацію.
 • Ми даємо можливість випробувати роботу вибраного пристрою на наявному в покупця паливі.
 • Наші кваліфіковані консультанти допоможуть вибрати ідеально підходячу параметрам приміщення модель опалювального котла.
 • Реалізовуючи виробництво твердопаливних котлів Харків, ми демонструємо клієнту реальну роботу агрегату в активній експлуатації ( ви повинні тільки лише повідомити про дату вашого приїзду): приєднаний до котла вимірювальний прилад фіксує та показує величину потужності і число отриманих гігакалорій.

Підбираючи опалювальний котел, звертайте увагу на марку металу, товщину сталі, розміри агрегату, його потужність, а також надійність супутнього обладнання – на даних параметрах ґрунтується вартість.